500 Evler Sürücü Kursu

Çankaya Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren 500 Evler Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

500 Evler Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZÇINAR EĞİTİM TURİZM REKLAMCILIK İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. (Doğan Şimşek)
Adres:
Barbaros Mah. İran Cad. 13 Dk:10-13 Çankaya / Ankara

Ankara Çankaya'da faaliyet gösteren 500 Evler Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan 500 Evler Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden 500 Evler Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan 500 Evler Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

500 Evler Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan 500 Evler Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading